Laurence Gaudreau
Miss Mazzy x Laurence
Miss Mazzy en Laurence Gaudreau blazen klassieke muziek nieuw leven in en jaagt deze zonder pardon de club in. Zangeres en violiste Mazarine Wensvoort en cellist en componist Laurence Gaudreau vormen een duo dat strijkers, stem en elektronica vermengt tot hypnotiserende soundscapes.
Brainwash Night
12 maart is de Brainwash Night in RADION in Amsterdam. Dwaal door de zalen van de nachtclub, en laat je meevoeren door performances, talks en films. Een continue spanning tussen veilig zijn en confrontatie, tussen thuiskomen en op onderzoek uit gaan. Met vele mooie makers, denkers en dromers.
Filosofen, dansers, schrijvers, wetenschappers en performers nemen je mee in hun zoektocht naar bescherming vs. botsen, naar autonomie vs. verbondenheid. In het zachte licht van de avond, in de omhelzing van het donker, ontstaan nieuwe beelden van veiligheid, frictie en verbinding. Ze zoeken samen naar plekken om te kunnen landen, en sluiten de avond af op de dansvloer.