Ge Gee 500.Jpg
Gerda Geertens
za
21
jun

Gerda Geertens, Henk de Vlieger e.a.

DoelenEnsemble Dag van de Componist

21 juni, 12:30 uur, de Doelen Rotterdam

Een krachtig, muzikaal portret van Rotterdam. In dit gratis concert speelt het DoelenEnsemble werken van componisten die de stad muzikaal hebben gevormd én vandaag de dag nog steeds inspireren, inclusief werken van twee Codarts-studenten. Dit is een geweldige kans om zowel gevestigd als opkomend lokaal talent te ontdekken.

21 juni | 12:30 | de Doelen | gratis toegankelijk
Informatie

Het DoelenEnsemble, in de grote bezetting, brengt de stukken tot leven. Het belooft het alvast een onvergetelijke dag te worden, waar talent en traditie hand in hand gaan.

Samen met Codarts’ compositieafdeling heeft het DoelenEnsemble een spannende competitie georganiseerd: Opus 111. Uit de inzendingen heeft een deskundige jury in december de meest veelbelovende werken gekozen: RotterZAND van Massimiliano Vizinni en R for Resistance van Matthias Bodensteiner. Deze stukken worden vervolgens uitgevoerd door het DoelenEnsemble op de Dag van de Componist – een unieke kans om het frisse, grensverleggende geluid van de Rotterdamse school live te beleven.

Programma
Otto Ketting Intrada
Willem Pijper
 Six Adagios
Gerda Geertens
 Nocturnal
Henk de Vlieger
 Drie inventies
Massimiliano Vizinni
 RotterZAND
Matthias Bodensteiner
 R for resistance

    • Gerda Geertens
    • De Doelen
    • DoelenEnsemble