Primo Ish Hurwitz.jpg
do
20
nov

Primo Ish-Hurwitz

3 Preludes to El Amor Brujo

Muziekgebouw, Amsterdam

Tijdens de Alba Rosa Viëtor / Calefax Composers Competition wordt onder meer '3 Preludes to El Amor Brujo' van Primo Ish-Hurwitz uitgevoerd. De competitie biedt ook andere jonge componisten en rietkwintetten een podium.

Componisten Componisten tot – heel toepasselijk – 40 oud jaar van over de hele wereld schrijven nieuw werk voor rietkwintet. De jury, onder leiding van Willem Jeths, selecteert vier werken die op deze avond gespeeld worden door Calefax, Akropolis Reed Quintet, Kalamos Reed Quintet en Dianto Reed Quintet. 

Een uitgelezen kans om diverse rietkwintetten aan het werk te horen én om kennis te maken met een nieuwe generatie componisten in de strijd om de hoofdprijs en een publieksprijs. Elk rietkwintet zal naast zijn finale-stuk een bestaand topstuk uit zijn eigen repertoire ten gehore brengen. Laat je verrassen door de talenten van de toekomst!

Deze compositiewedstrijd is een samenwerking tussen de Alba Rosa Viëtor Compositiewedstrijd, de Calefax Composers Competition en Muziekgebouw aan ‘t IJ.

Programma

19.15 uur / Foyerdeck 1 / Inleiding
Door Michel Khalifa

20.15 uur / Grote Zaal / Hoofdprogramma
Carola Bauckholt
Zugvögel 
Primo Ish-Hurwitz 3 Preludes to El Amor Brujo  
Werken van finalisten van de Alba Rosa Viëtor Composition Competition

Uitvoerenden

Calefax
Akropolis Reed Quintet
Kalamos Reed Quintet
Dianto Reed Quintet

    • Muziekgebouw, Amsterdam
    • donderdag 20 november 2025 om 20:15
    • Primo Ish-Hurwitz